Tervetuloa
Suomen118 -palveluun

Kirjaudu sisään

Voit muokata tietojasi kirjautumalla palveluun. Osa lisäpalveluista on vain kirjautuneille käyttäjille.

Kirjaudu sisään

Unohtuiko salasana?

Tarkista yritystietosi

Kesko Oyj / Kespro Noutotukku

Työpajankatu 15
00580 Helsinki
Kotisivut
Sähköposti
Perustiedot
Y-tunnus
0109862-8
Toimiala
Tukkukaupat, Tukkumyynti
Yleiskuvaus
Kespro on osa Kesko Oyj:n päivittäistavarakauppaa, joka toimii asiakasyritystensä tukkukauppana ja kumppanina Suomessa. Kespro tuottaa toimitus- ja noutopalveluja HoReCa-, jälleenmyyjä-, leipomo- sekä teollisuusasiakkaille. Kespro on HoReCa-toimialan johtava tukkukauppa Suomessa.
Kuuntele yleiskuvaus
Tuotteet ja palvelut
Kespro tarjoaa koko Suomen kattavaa laadukasta palvelua:

- kuudella myyntialueella
- kuudessa toimitusmyyntiyksikössä
- 14 tukussa

Joensuu

Raatekankaantie 4
80100 JOENSUU

Puh. 01053 39741
Faksi 01053 39749

Sähköposti
kespro.nt.joensuu@kesko.fi

Jyväskylä

Vasarakatu 13
40320 JYVÄSKYLÄ

Puh. 01053 37650
Faksi 01053 37651

Sähköposti
kespro.nt.jyvaskyla@kesko.fi

Kotka

Jylpyntie 14
48230 KOTKA

Puh. 01053 31200

Sähköposti
kespro.nt.kotka@kesko.fi

Kouvola

Kaitilankatu 18
45130 KOUVOLA

Puh. 01053 38005
Faksi 05 372 4098

Sähköposti
kespro.nt.kouvola@kesko.fi

Kuopio

Tehdaskatu 14
70620 KUOPIO

Puh. 01053 24632
Faksi 01053 24690

Sähköposti
kespro.nt.kuopio@kesko.fi

Lahti

Alhonkatu 4
15610 LAHTI

Puh. 01053 37408
Faksi 03 783 1350

Sähköposti
kespro.nt.lahti@kesko.fi

Lappeenranta

Myllymäenkatu 35
53550 Lappeenranta

Puh. 0105331015

Sähköposti
kespro.nt.lappeenranta@kesko.fi

Oulu

Äimäkuja 6
90400 OULU

Puh. 01053 30384
Faksi 01053 30230

Sähköposti
kespro.nt.oulu@kesko.fi

Pori

Siltapuistokatu 9-15
28100 Pori

Puh. 01053 29870

Sähköposti
kespro.pori@kesko.fi

Rovaniemi

Vierustie 18
96100 ROVANIEMI

Puh. 01053 36061
Faksi 016 310031

Sähköposti
kespro.nt.rovaniemi@kesko.fi

Savonlinna

Tulliportinkatu 8
57100 SAVONLINNA

Puh. 01053 31402
Faksi 015 515 283

Sähköposti
kespro.nt.savonlinna@kesko.fi

Tampere

Mäntyhaantie 16
33800 TAMPERE

Puh. 01053 25540
Faksi 01053 25350

Sähköposti
kespro.nt.tampere@kesko.fi

Turku

Pitkämäenkatu 11
20250 TURKU

Puh. 01053 21700
Faksi 01053 21702

Sähköposti
kespro.nt.turku@kesko.fi

Vaasa

Rinnakkaistie 29
65350 VAASA

Puh. 01053 24774
Faksi 01053 24761

Sähköposti
kespro.nt.vaasa@kesko.fi
Yrityksen sijainti kartalla
Katunäkymä Reittihaku tähän osoitteeseen
Rekisteröidyt fi-päätteiset verkkotunnukset
Verkkotunnus
Myönnetty
Voimassaolo päättyy
keskoleaks.fi
05.03.2012
28.02.2020
keskosenukai.fi
08.04.2016
01.04.2021
kesko-senukai.fi
08.04.2016
01.04.2021