Tervetuloa
Suomen118 -palveluun

Kirjaudu sisään

Voit muokata tietojasi kirjautumalla palveluun. Osa lisäpalveluista on vain kirjautuneille käyttäjille.

Kirjaudu sisään

Unohtuiko salasana?

Tarkista yritystietosi

Autovuokraamo Europcar

Perintötie 8
01050 Turun Laskut
Kotisivut
Sähköposti
Perustiedot
Y-tunnus
0109269-9
Toimiala
Autovuokraus, Autonvuokraus
Yleiskuvaus
Europcar toimipisteet Suomessa
11/2014
Europcar Varauspalvelu (0,79 €/min + pvm/mpm)
varaukset@europcar.fi
0200 12 154

Espoo
0403 062 819
espoo@europcar.fi

Audi Center, Haltilanniitty 6, 02270
0403 062 811
Volkswagen Center, Piispantilantie 2, 02240

Forssa
0403 062 839
forssa@europcar.fi
Forssan Laatuauto, Haisiontie 172, 30100

Helsinki
0403 062 803
helsinki@europcar.fi
Elielinaukio 5, 00100

0403 062 804
herttoniemi@europcar.fi
Volkswagen Center , Mekaanikonkatu 10, 00880

Hyvinkää
0403 062 839
hameenlinna@europcar.fi
Toimituspalvelu,

Hämeenlinna
0403 062 836
hameenlinna@europcar.fi
Larin Kyöstin Katu 16, 13130

Ivalo
0403 062 875
ivalo@europcar.fi
Lentokentäntie 290, 99800

Joensuu
0403 062 852
joensuu@europcar.fi
Merimiehenkatu 37, 80100

Lentoasemantie 30, 80140

Jyväskylä
0403 062 851
jyvaskyla@europcar.fi
Jyväskylän Autotarvike Oy, Aholaidantie 2, 40320

Lentoasemantie 70, 40100

Kajaani
0403 062 853
kajaani@europcar.fi
Pohjolankatu 33, 87100

Lentokentäntie, 87100

Karjaa
0403 062 520
sijaisautopalvelu@europcar.fi
Toimituspalvelu

Kemi
0403 062 873
kemi@europcar.fi
Lentokentäntie 75, 94500

Kerava
0403 062 520
sijaisautopalvelu@europcar.fi
Toimituspalvelu

Kittilä
0403 062 872
kittila@europcar.fi
Sirkantähti, Levintie 1640, 99130

rovaniemi@europcar.fi
Levintie 259, 99100


Kotka
0403 062 863
kotka@europcar.fi
Toimituspalvelu

Kouvola
0403 062 861
kouvola@europcar.fi
Päätekatu 6, 45100

Hallituskatu 5, 45100

Kuopio
0403 062 850
kuopio@europcar.fi
Asemakatu 1, 70100

Lentokentäntie 275, 70900

Kuusamo
0403 062 874
kuusamo@europcar.fi
Lentokentäntie, 93600

Lahti
0403 062 860
lahti@europcar.fi
Launeenkatu 81, 15110

Mannerheiminkatu 15, 15110

Lappeenranta
0403 062 862
lappeenranta@europcar.fi
Toimituspalvelu

Lentokentäntie, 53100

Lohja
0403 062 520
sijaisautopalvelu@europcar.fi
Toimituspalvelu

Maarianhamina
0403 062 892
maarianhamina@europcar.fi
Rundbergs Bil & Service, Strandgatan 1 B, 22100

Flygfältsvägen 67, 22100

Mikkeli
0403 062 854
mikkeli@europcar.fi
Savilahden Auto Oy, Kalustekuja 1, 50130

Oulu
0403 062 871
oulu@europcar.fi
Äimäkuja 3, 90400

Ratakatu 11, 90130

Lentokentäntie 693, 90460

Pori
0403 062 830
pori@europcar.fi
Palin Oy, Itäkeskuksenkaari 1, 28130

Lentoasemantie 1, 28100

Porvoo
0403 062 818
porvoo@europcar.fi
Veckjärventie 5, 06150

Rauma
0403 062 835
rauma@europcar.fi
Toimituspalvelu

Riihimäki
0403 062 838
riihimaki@europcar.fi
Toimituspalvelu

Rovaniemi
0403 062 870
rovaniemi@europcar.fi
Ratakatu 5, 96100

Pohjanhovi, Pohjanpuistikko 2, 96200

Lentokentäntie, 96101

Salo
0403 062 831
turku@europcar.fi
Toimituspalvelu

Tampere
0403 062 832
tampere@europcar.fi
Rautatienkatu 27, 33100

Varikontie 14, 33960

Turku
0403 062 831
turku@europcar.fi
Käsityöläiskatu 18 A, 20100

Volkswagen Center , Rieskälahteentie 89, 20300

Lentoasemantie 150, 20360

Vaasa
0403 062 833
vaasa@europcar.fi
Silmukkatie 21, 65100

Lentokentäntie, 65380

Vantaa
0403 062 806
aviapolis@europcar.fi
Perintötie 8, 01510

0403 062 815
vantaa@europcar.fi
Kiitoradantie 2, 01530

0403 062 800
helsinkiairport@europcar.fi
Kuuntele yleiskuvaus
Yrityksen sijainti kartalla
Katunäkymä Reittihaku tähän osoitteeseen